Nasz priorytet to najwyższa jakość świadczonych usług

W branży kompleksowych usług pralniczych działamy już kilkanaście lat.

Nasze zakłady w tym czasie nieustannie się rozwijają poprzez wdrażanie wciąż lepszych rozwiązań i nowszych urządzeń. Wszystko to z myślą o zwiększaniu obszaru przerobowego naszych zakładów, a przede wszystkim mając na uwadze utrzymanie najwyższej jakości naszych usług.

Aby móc realizować zamierzone cele stosujemy pełną barierę higieniczną wraz z trójstopniową śluzą szatniową. Powoduje to podział zakładu pralniczego na dwie strefy – czystą i brudną. Jest to także nieodzowne działanie, aby wyeliminować kontakt pracowników z wymienionych stref, a także styczność bielizny brudnej z upraną.

To, co zdecydowanie podnosi jakość naszych usług to zapewne fakt, iż bielizna Klienta prana jest w oddzielnych cyklach pralniczych i nie ma możliwości styczności w tym czasie z bielizną innych Klientów.

W naszych zakładach znajdują się najnowocześniejsze maszyny pralnicze, które automatycznie dozują środki piorące i dezynfekujące. Dodatkowo urządzenia te wyposażone są w systemy kontrolujące główne parametry dezynfekcji i prania.

Zdecydowanie wyróżnia nas to, iż jako pierwsi w Polsce zastosowaliśmy w swoich zakładach technologię RFID. Jest to najnowocześniejszy system umożliwiający bezdotykową identyfikację i serwis pranych tekstyliów za pomocą jej specjalistycznego oznakowania w postaci elektronicznych chipów RFID. Dzięki zastosowanej infrastrukturze IT, system umożliwił wyeliminowanie pracochłonnej czynności przeliczania odzieży i innych tekstyliów przez zatrudniony do tego personel. System zatem sam liczy, identyfikuje Klienta i zapisuje historię każdej pojedynczej sztuki bielizny. A co najważniejsze wyklucza osobisty kontakt pracowników z brudną bielizną. To bardzo duża zaleta systemu RFID.

Na terenie Polski posiadamy kilkanaście zakładów pralniczych. Jeden z naszych zakładów z sukcesem funkcjonuje także na rynku niemieckim. Tam też jest zlokalizowany.

Bardzo dobre położenie naszych pralni skutkuje współpracą z dużymi Klientami sieciowymi, ich oddziałami i filiami umiejscowionymi w całej Polsce.

Godny podkreślenia jest fakt, iż technologie wykorzystywane w naszej działalności, a także użytkowane środki piorące oraz wszystkie urządzenia i maszyny są przyjazne środowisku. Począwszy od działalności na płaszczyźnie zaopatrzenia, a skończywszy na utylizacji odpadów.

Dbamy o przyszłość naszej planety.