Oferowane przez nas produkty służą jako innowacyjny sposób na promocję Państwa firmy, zapewniając wzrost efektywności komunikacji z klientem oraz zwiększając szanse na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta. Logo maty i wykładziny z nadrukiem tworzone są w różnych kolorach i można na nich umieścić logo Państwa firmy, slogan bądź grafikę, dzięki czemu zyskują Państwo możliwość kreowania wyjątkowego, indywidualnego wizerunku firmy. Oferowane przez nas maty z logo oraz wycieraczki z nadrukiem są doskonałymi narzędziami pozwalającymi na wzrost znajomości produktu, jak również Państwa marki na obecnym rynku.

Maty logo wykonywane są z włókna poliamidowego o najwyższej klasie jakości, a także z gumy naturalnej, dzięki której są antypoślizgowe. Ponadto są elastyczne i płasko przylegają do podłoża. Wchodzące w skład naszej oferty maty z logo mogą zostać wykorzystane przy wejściach do budynku, w holach, a także w salach konferencyjnych czy recepcjach. Bardzo dobrze sprawdzają się również w segmencie medycznym. Służą jako efektywny i zarazem efektowny nośnik reklamy, który ma za zadanie skupić na sobie uwagę klienta. Dodatkowo ich istotną cechą jest ochrona przed licznymi zanieczyszczeniami i zabrudzeniami, które znajdują się pod obuwiem. Nasza firma produkuje logo maty o chłonności nawet do 6L/m2 wody oraz do 4kg/m2 brudu, dzięki czemu mogą Państwo zaoszczędzić na codziennym sprzątaniu. 

Wchodzące w skład naszej oferty wykładziny z nadrukiem oraz logo maty drukowane są metodą chromojet przy użyciu najwyższej jakości szwajcarskich barwników. Dzięki temu gwarantujemy najlepszą jakość nadruku i jego trwałość. 

Jak działa nasz serwis:

  1. Indywidualne uzgodnienia z klientem –  projekt maty, rozmiar maty, warunki serwisu;

  2. Realizacja zamówienia – produkcja z pierwszą dostawą do Klienta;

  3. Wymiana mat dokonywana jest zazwyczaj co tydzień;

  4. Systematyczne pranie, czyszczenie i konserwowanie wynajmowanych mat;

  5. Pełna kontrola jakości;

  6. Naprawa lub wymiana uszkodzonych mat;

  7. Stała opieka sprawowana przez dedykowanego doradcę nad prawidłową realizacją usługi.

Maty wejściowe zapewniają:

- oszczędność w kosztach sprzątania,

- zabezpieczenie przed brudem i kurzem,

- ochronę kosztownych podłóg,

- estetykę, lepsze wrażenie i opinie o firmie.