Jakość usług to nasz priorytet

Nasza oferta to bogaty asortyment bielizny pościelowej i operacyjnej (barierowej), jak również odzieży ochronnej (barierowej) przeznaczonej dla pracowników służby zdrowia.

Ściśle współpracujemy tylko w z najlepszymi i uznanymi producentami wysokiej jakości środków piorących i innego asortymentu wykorzystywanego w zaawansowanym procesie prania w naszych zakładach.

W celu zachowania wysokiej jakości usług, ale przede wszystkim w celu zapewnienia pełnej higieny i bezpieczeństwa Użytkowników świadczymy wraz z usługą prania także usługę dezynfekcji.

Dlatego też nasza oferta to profesjonalne połączenie wymaganej jakości, bezpieczeństwa, odporności i długiego okresu żywotności tekstyliów.

Doradzamy oraz dobieramy dla naszych Klientów tylko najlepsze rozwiązania.

W ramach świadczonej usługi gwarantujemy:

 1. Realizację zamówień na podstawie indywidualnych ustaleń z Klientem.

 2. Realizację zakupu tekstyliów po wcześniejszych uzgodnieniach z Klientem.

 3. Zaopatrzenie pościeli i odzieży medycznej w elektroniczne chipy RFID oraz w kody kreskowe.

 4. Usługę specjalistycznego transportu odzieży oraz pościeli medycznej.

 5. Systematyczną usługę prania, czyszczenia i konserwowania wynajmowanego asortymentu medycznego

 6. Skrupulatną kontrolę jakości usług.

 7. W przypadku uszkodzonej pościeli i odzieży – wymianę lub naprawę.

 8. Opiekę doradcy nad prawidłową realizacją usług.

Najważniejsze korzyści z oferowanej usługi:

 • Przekazanie nam obowiązku prania, naprawy, serwisu i transportu pościeli oraz odzieży ochronnej użytkowanej przez pacjentów i personel medyczny.

 • Zapewnienie przez nas powierzchni magazynowej niezbędnej do przechowywania asortymentu pościelowego.

 • Obniżenie, a nawet całkowite wyeliminowanie kosztów związanych z zakupem pościeli i odzieży dla pracowników.

 • Rozłożenie w/w kosztów w czasie.

 • Znaczne obniżenie ogólnych kosztów w placówkach służby zdrowia.

 • Prowadzenie szczegółowej ewidencji asortymentu dzięki zastosowaniu chipów RFID.

 • Możliwość dostosowania wymaganej ilości sztuk asortymentu w zależności od ilości pacjentów oraz rotacji w zatrudnieniu.

Reagując na potrzeby naszych Klientów oraz chcąc polepszyć warunki pracy personelu i placówki medycznej systematycznie wprowadzamy coraz nowsze rozwiązania. Jednym z nich są szafy vendingowe bardzo dobrze sprawdzające się na rynku medycznym, a także w zakładach przemysłowych.

Szafy vendingowe znajdują najlepsze zastosowanie na blokach operacyjnych.

Jak wygląda to w praktyce? Każda sztuka odzieży oznakowana jest chipem działającym w nowoczesnej technologii RFID. Osoba uprawniona loguje się do systemu za pomocą osobistej karty i pobiera z szafy czystą odzież niezbędną do pracy. Po zakończeniu pracy odzież trafia do zrzutni z odzieżą brudną umieszczonej w szafie. Z szafy odzież jest transportowana do pralni, a następnie po jej upraniu i dezynfekcji wraca do szafy vendingowej.

Znaczący jest fakt, iż każda czynność związana z obiegiem odzieży tj. ile odzieży, komu i kiedy została odzież wydana i zwrócona, odnotowywana jest przez system. Czynności te nie wymagają zatem obsługi personelu. Ułatwia to znacznie zarządzanie odzieżą, a tym samym placówką medyczną.